Sodelovali smo v bralnem projektu Branje je iskanje

S posameznimi razredi smo sodelovali v bralnem projektu Branje je iskanje, ki ga je organizirala Knjižnica Franceta Balantiča Kamnik. Nastale so zanimive fotografije.

Z učenci smo brali knjige o drevesih ali gozdovih, nato smo se s knjigo slikali ob drevesu in jo poslali v Knjižnico Franceta Balantiča. Ob fotografiji smo zapisali še nekaj besed, pri tem se je še posebej potrudil 2. b z razredničarko Klavdijo Krevs, saj so napisali celo pesmico.

Razredi, ki so sodelovali v projektu, so:

1. a

1. b

1. c

2. b

OPB 6 (3. a)

4. a

Vsi učenci so uživali ob prebiranju knjig, še bolj pa pri fotografiranju pod drevesi. Vsak sodelujoči razred je prejel nagrado, in sicer svojo slikanico. Nekateri razredi imajo to knjigo v razredu kot svojo razredno knjigo, nekateri učenci pa so se odločili, da bodo knjigo podarili šolski knjižnici in tako omogočili vsem učencem, da si jo lahko preberejo.

Učenci OPB 6 (3. a) so se odločili, da bodo knjigo podarili šolski knjižnici, da bodo lahko v njej uživali vsi učenci.