PRAVLJIČNA NOČ S 4. c

Zaključila se je še zadnja pravljična noč v šolskem letu 2021/2022, in sicer pravljična noč s 4. c. Učenci so v šolski knjižnici prespali s petka, 10. 6., na soboto, 11. 6.

V petek so zvečer so bili zaposleni z različnimi dejavnostmi, podrobneje so spoznali štiri slovenske avtorje in njihova dela.

Dejavnosti v knjižnici.

Nato so si ogledali še slovenski film in se odpravili spat. No, nekateri so si morali še veliko povedati pred spanjem … Kljub temu so bili zjutraj pokonci že zelo zgodaj in polni energije pospravili svoje stvari. Po zajtrku so imeli še jutranjo delavnico, prisluhnili še kratki pravljici, nato pa se ob 9.30 odpravili domov.

Delavnica po zajtrku.

Na vprašanje, kakšna je njihova največja želja, ki je ne moreš kupiti z denarjem, pa so nekateri učenci odgovorili, da bi še enkrat prespali v šolski knjižnici.

Še skupinska slika pred odhodom domov.